הצלחות

בוטלה הרשעתו של שוטר מג"ב שייבא קנאביס מצ'כיה

ארנולד יעקובוב מאור עקיבא הזמין את הסמים מהאינטרנט וכבר הורשע, אבל הודות לתסקיר מבחן חיובי ופוטנציאל שיקומי גבוה, השופט הורה על מחיקת ההרשעה והטיל עליו עבודות של"צ

הכרעת דין - נ' סעדה(עציר)

נגד הנאשם הוגש כתב אישום המייחס לו שבעה אישומים שעניינם התפרצות לדירות מגורים וגניבה מהן. הנאשם אינו חולק על מעורבותו באישומים 6,7 וממקד טיעונו ביחס לאישומים 1-5 בלבד.

ראש ארגון הפשע קראג'ה נעצר: "סחט עסקים"

שתי ציפורים במכה אחת: שוטרים שעצרו את ראש ארגון הפשיעה בצפון בחשד לסחיטה של בעלי עסקים ואיומים עליהם, גילו שהוא נוהג בפסילת רישיון. יחד עמו נעצר חשוד נוסף מתל אביב.

המעצרים ב"לה פמיליה": אוהדים חשודים בניסיון רצח

מבין 56 החשודים שנעצרו, כ-20 חשודים בגין תקיפתו בגרזן של אוהד הפועל תל אביב באוקטובר שעבר. חשוד נוסף הוא שחקן פעיל בליגה הלאומית וחשוד נוסף הוא קצין בצה"ל שגנב לכאורה אמל"ח מהצבא. פעיל לשעבר בארגון האוהדים: "לדאוג לחנך אנשים שלא יגיעו למקומות כאלה".

שוטרי מג"ב הורשעו: התעללו בפלסטיני חסר ישע

ארבעה שוטרי מג"ב תיעדו עצמם מתעללים בפלסטיני. התיעוד סייע להרשיעם, אך את הקורבן איתרו אנשי "בצלם". "ניסיתי לברוח מהכלב אבל החייל צעק עליי 'אוסקוט', הם נתנו לי מכות באלות ובאגרופים", העיד בתצהיר שהגיע לידי ynet.

פרשת "לה פמיליה": 48-22 חודשי מאסר לחלק מהנאשמים

שמונה מחברי ארגון האוהדים של בית"ר ירושלים נשלחו לעונשי מאסר לאחר שהורשעו, כל אחד על פי חלקו, בתקיפת אוהד הפועל תל אביב בפטיש ב-2015. אחד מהם נשלח לשנתיים מאסר בגין תקיפה באלה של אוהד ברידינג בת"א.

גידל 49 שתילי קנאביס במעבדה – לא ישב בכלא

בימ"ש השלום הרשיע תושב חדרה בגידול קנאביס, החזקת כלים לגידולו וצריכה עצמית. בשל שיתוף הפעולה שלו עם החוקרים, נגזרו עליו 300 שעות שירות לציבור בעמותה וקנס של 2,000 שקל בלבד.

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן